Szenvedélyed a projektmenedzsment és szeretnél egy dinamikus, innovatív csapat része lenni?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk profilja digitális, vezeték nélküli kommunikációs eszközök, rendszerek eladása, telepítése, üzemeltetése. Vevőik között megtalálhatóak a legnagyobb hazai és nemzetközi vállalatok, legyen szó a közlekedésről, az energia- vagy feldolgozóiparról.

Most folyamatosan bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Árajánlatok, projektek és tenderek előkészítése, beleértve a kalkulációk elvégzését és a műszaki tartalom kidolgozását, valamint azok ellenőrzését.
  • Megrendelések és kiszállítások feldolgozása, a termékek telepítésének és konfigurálásának koordinálása.
  • Projektek részletes tervezése és a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a határidők betartása érdekében.
  • A hibafeltárás technikai támogatásának biztosítása a projektek során.

Téged keresünk, ha..

  • Műszaki vagy kereskedelmi szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel projektvezetésben, értékesítésben vagy más releváns pozícióban műszaki szolgáltatónál vagy kereskedelmi vállalatnál.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel mind szóban, mind írásban (dokumentációk értelmezéséhez, beszállítókkal való kapcsolattartáshoz).
  • Ambiciózus személyiség vagy, nyitott vagy a tanulásra, ismereteid bővítésére.
  • Tudsz rendszerben gondolkodni.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel (helyszíni projekteknél lesz rá szükség).

Előnnyel indulsz, ha..

  • Van tapasztalatod távközlés, IT, videó- vagy hangtechnika területén.

Amit Partnerünk kínál számodra:

  • Tapasztalataidhoz illeszkedő, kiemelkedő alapbér.
  • Év végi bónuszra számíthatsz.
  • Cafeteria juttatást biztosítanak.
  • Cégautót kapsz, magánhasználati kerettel.
  • Sikerdíjjal jutalmaznak nagyobb projektjeid után.
  • Lehetőséged lesz évi több alkalommal külföldre utazni kiállításokra, tanfolyamokra.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:15-17:00, pénteken 8:15-15:45.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!