Légy részese a jövő infokommunikációs megoldásainak a Vidanet csapatában!

Érdekel az infokommunikáció és szeretnél a digitális átalakulás élvonalában dolgozni? Ha egy olyan munkahelyet keresel, ahol innovatív ötleteidet valóra válthatod, és fontos számodra a családias légkör, akkor a Vidanetnél a helyed! Csatlakozz Nyugat-Magyarország egyik vezető távközlési szolgáltatójához, ahol közel 150 település százezer előfizetőjének biztosítják a legkorszerűbb tévé- és internetszolgáltatásokat. Itt nem csak egy szám leszel a nagyvállalati gépezetben: kis létszámú, összetartó csapatukban mindenki ismer mindenkit, és mindenki hozzáférhető. Ha fontos számodra a tisztesség, a szakmai fejlődés és az, hogy egy támogató közösség része legyél, ne habozz, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

INFOKOMMUNIKÁCIÓS RENDSZERMÉRNÖK

Amit kínálnak:
  • Vonzó alapbér és széleskörű juttatási rendszer,
  • Változatos és ösztönző feladatok önállóan és csapatban,
  • Fejlődési lehetőség szakmai és személyes hatékonyság fejlesztő tréningeken,
  • Magas színvonalú szakipari és infokommunikációs eszközök segítik a munkád.
Leendő feladataid:
  • Betanulási időszak: tapasztalt kollégák mellett, elméleti képzéssel kiegészítve,
  • Szolgáltatási infrastruktúra elemek, IP, DVB-C, Docsis platformok fejlesztése és üzemeltetése,
  • Rendszerfelügyelet és hibaelhárítás, többnyire távolról, de időnként a helyszínen, géptermi környezetben,
  • Sosem vagy egyedül: folyamatos szakmai támogatás, „erősítést” hívhatsz bármikor a területen dolgozó kollégáktól és a rendszertámogató partnerektől,
  • Vannak tervezett karbantartási munkák, ahol előre kitalált forgatókönyv szerint, csapatban dolgozunk,
  • Vannak egyéni feladatok is.
Amit elvárnak:
  • Legyen felsőfokú szakirányú végzettséged (villamosmérnök vagy műszaki informatikus),
  • Optimálisan 3-5 év munkatapasztalatod (de elszánt pályakezdő is lehetsz),
  • Tudatosan és hatékonyan kezeld az infokommunikációs eszközöket és alkalmazásokat,
  • A munka jellegéből adódóan szükség van B kategóriás jogosítványra és magabiztos vezetési tudásra,
  • Erősáramú szerelési és/vagy áramellátási rendszerek kiépítésében szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel.

Előny:

  • Szövegértési és társalgási szintű angol nyelvtudás.
Munkavégzés helye:
  • győri telephely, illetve esetileg további szolgáltatási területeink műszaki objektumai.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el számunkra önéletrajzodat fizetési igényeddel megjelölve az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!