Megbízóm a MET Csoport tagjaként stabil, tőkeerős társaság. Jelenleg százhalombattai csapatukba keressük lelkes, megbízható, tapasztalt és gyorsan tanuló kollégájukat, aki szakértelmével hozzájárul az erőmű gazdasági hatékonyságának növeléséhez és a vállalat pénzügyi stabilitásának biztosításához, mint:

PÉNZÜGYI KONTROLLER

A Te feladataid:
  • A könyvviteli szolgáltató tevékenységének ellenőrzése és támogatása, a megfelelő adat- és információáramlás biztosítása
  • Részvétel a magyar és nemzetközi számviteli standardok szerinti havi és éves zárásokban
  • Aktív részvétel az éves tervezési folyamatban, a terv-tény teljesülések ellenőrzése és elemzése
  • Megbízható előrejelzések (PL, BS, CF) készítése üzletáganként, eltérések magyarázata
  • Vezetői elemzések és ad-hoc riportok készítése
  • Költségkontrolling
  • Auditok és egyéb hatósági ellenőrzések támogatása
  • Döntés-előkészítő anyagok készítése és projekt támogatás
  • Pénzügyi területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Amit várunk Tőled:
  • Felsőfokú végzettség számvitel, pénzügy vagy közgazdaságtan területén
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat pénzügyi területen, kontrolling munkakörben
  • Számviteli alapismeretek
  • A magyar számviteli törvény ismerete, IFRS szemléletű gondolkodás
  • Magas szintű MS Excel ismeretek - kimutatások, riportok készítéséhez
  • B kategóriás jogosítvány - a munkahely megközelítése miatt
  • Proaktív, precíz hozzáállás
Előnyt jelent:
  • Nemzetközi számviteli standardok ismerete (IFRS)
  • Hatékony kommunikációs készség angol nyelven - riportokhoz és szóbeli telefonos kapcsolattartáshoz
  • Auditori tapasztalat
  • Power BI ismerete
Amit kínálnak:
  • Családias munkahelyi környezetet, egymást segítő, barátságos munkatársakkal
  • Alapbéren felüli széleskörű kompenzációs csomagot mely tartalmaz: 13. havi fizetést, bónuszt, bruttó 800 000 Ft cafetériát választható elemekből, 4,5% nyugdíjpénztár befizetést, áramkedvezményt, életbiztosítás, egészségbiztosítást és szűrőcsomagot
  • Szakmai fejlődést támogató oktatásokat
  • Csapatépítő programokat
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, rugalmas kezdéssel
  • Havi 8 nap home office lehetőség

Csatlakozz és légy része egy dinamikus csapatnak, amely elkötelezett a jövő energiája iránt!