Megbízónk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket gyártó cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen.

Számukra keresünk új kollégát

MEDICAL SALES BACK OFFICE

pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Az értékesítési terület támogatása, ezzel párhuzamosan a vevők minél teljesebb körű kiszolgálása
  • A teljes rendelési folyamat kezelése (vevői, szállítói megrendelések, visszaigazolások, szállítási, logisztikai feladatok ellátása, számlázás)
  • Szállítói, adásvételi szerződések kezelése
  • Adminisztratív támogatás, kimutatások, nyilvántartások vezetése
  • Ügyviteli rendszerek (NAVISION, SAP) használata
  • Navision adatbázis karbantartás (árak aktualizálása, vevő/cikk kartonok kezelése
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló pozícióban (kereskedelmi asszisztencia, Back Office) szerzett tapasztalat
  • Ügyviteli rendszer használatában szerzett jártasság
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás - német anyacéggel való kapcsolattartás, cégen belüli kommunikáció során használatos
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)
Előnyök:
  • Navision ügyviteli rendszer ismerete
  • Kereskedelmi / közgazdasági végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • 100% bónusz összeg: kb. az éves bruttó alapbér 11%-a 100% bónuszcél elérésekor
  • Melegétkeztetési hozzájárulás - nettó 27.000 Ft.
  • Utazás és-, bérlettámogatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop és mobiltelefon)
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest, XIII. kerület - a Magyar Vasúttörténeti Park közelében
  • Hétfő-csütörtök: 8:00-17:00, péntek: 8:00-14:30

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!