Megbízónk prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök gyártására és beültetésére specializálódott. Teljes körű elektronikai szolgáltatást nyújtanak, amely segít a PCB tervezőknek abban, hogy projektjeiket időben és a költségvetésen belül piacra dobhassák.

Bővülés szempontjából új kollegájukat keresik

GYÁRTÁSI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba Heves vármegyébe.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid lennének:
  • Vevői dokumentáció gyárthatósági vizsgálata
  • Nyomtatott áramköri lapok alkatrész beültetéséhez szükséges gyártófájlok generálása, gyártási lépések meghatározása
  • Egyedi gyártóeszközök tervezésében való részvétel
  • Gyártás során felmerült fájlokkal vagy programokkal kapcsolatos problémák elhárítása
  • Kapcsolattartás a helyi és nemzetközi gyártóegységekkel
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Rendelkezel érettségivel vagy középfokú műszaki végzettséggel
  • Angol nyelvtudásod középszintű (leginkább írásbeli kommunikációhoz)
  • Cégen belüli képzések sikeres elvégzése
  • Felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség
Előnyként vett:
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Amit nyújtunk számodra:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Negyedéves jelenléti bónusz (4x 10 000Ft nettó)
  • Havi jutalom (br. 20-50 000Ft) – próbaidő lejárta után csoportos és egyéni jutalom egyaránt
  • OTP SZÉP kártya - nettó 22 000Ft (próbaidő lejárta után)
  • Munkába járási támogatás
  • Törzsgárda jutalom 3 év után indul nettó 10.000 Ft-tal
  • Karácsonyi jutalom nettó 30.000 Ft
  • Home office lehetőség - a betanulási időszak után
Munkavégzés helye:
  • Felsőtárkány (távolsági busszal is jól megközelíthető, buszmegállótól néhány perc sétára van az iroda)
Munkavégzés ideje:
  • 8 órás többműszakos munkarend (két vagy három műszak)
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat MAGYAR nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!