Úgy érzed nincs előtted akadály a haszongépjárművek szervízelésében, eredményesen irányítasz csapatot és szeretsz professzionális munkakörnyezetben dolgozni?

Megtaláltuk a neked megfelelő lehetőséget!

Logisztikai tevékenységet végző Partnerünkhöz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

NAGYHASZONGÉPJÁRMŰ MŰHELYVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Saját kamionpark szervizelésének koordinálása a cég műhelyében.
  • Külső javítások szervezése és felügyelete Magyarországon és az EU-n belül.
  • Saját kamionpark műszaki vizsgáztatásának koordinálása.
  • A műhelyben dolgozó munkavállalók munkájának szervezése, ellenőrzése és fejlesztése (szervizes, raktáros és adminisztrátor munkatársak).
  • Alkatrészbeszerzés felügyelete.
  • Számlázás szervezése és egyéb adminisztratív teendők ellátása. Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.
  • Költségkalkulációk, költségtervek készítése. Határidők betartása és betartatása.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Főiskolai végzettség műszaki területen (preferált a gépészmérnöki végzettség).
  • Legalább 5 éves tapasztalat műhely vezetői pozícióban és tehergépkocsi szervizelésben(diagnosztikai tapasztalat).
  • Korszerű kamionok, szerelési szoftverek ismerete.
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (mentéshez, szerelés szervezéséhez pl.: Németországban) .
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság.
  • Jó vezetői készségek: delegálás, felelősségvállalás, magas fokú empátia, hitelesség, következetesség, rugalmasság.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
  • Szervezettség, analitikus gondolkodás, jó időmenedzsment.
  • Csapatszellem, kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség.

Milyen juttatásokat biztosít a cég a pozícióért cserébe?
  • Tapasztalattól függő rugalmas alapbér.
  • Céges autó - korlátlan üzemanyagköltség térítéssel, teljeskörű magánhasználatra.
  • Cafeteria juttatás.
  • Év végi bónusz – egyéni és céges teljesítmény függvényében.
  • Munkaruha.
  • Fizetett túlóra.
  • Stabil céges háttér.
  • Nagyfokú autonómia lehetősége.
  • Korszerű munkaállomás, kiszámítható munkaidő.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Nyugat-Pest megye

Munkaidő: H-P: 7.00-16.00

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, önéletrajz csatolásával jelentkezz a következő linken keresztül: