Fontos számodra a megbízhatóság, a hosszú távú munkakapcsolat és a karrierlehetőség?
Ha a kérdésekre a válaszod IGEN, akkor a LEGJOBB helyen jársz!

Ügyfelünk az elmúlt 3 évben ugyanis megnégyszerezte a munkavállalóit és ezt a fajta gyarapodást tekinti a jövő kulcsának.

Modern, robotizált üzemüket a japán és a német precizitás kombinációja jellemzi. Tevékenységüket tekintve jelen vannak az automatizációs-, digitalizációs szolgáltatások területén, illetve a precíziós gépgyártás színterén.

Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

SZERVIZ ASSZISZTENS

Feladatok:
  • A határidők nyomon követése és aktív kommunikáció az ügyfelekkel
  • Az ügyfelek kéréseinek feldolgozása (pótalkatrész-ajánlatok, rendelések, szállítás, számlák stb.), szükség szerinti telefonos segítségnyújtás
  • A nyitott árajánlatok folyamatos nyomon követése (pótalkatrészek)
  • Folyamatok ellenőrzése, nyomon követése az árajánlattól a számláig (pótalkatrészek)
  • A kicserélt alkatrészek visszaküldésének koordinálása
Elvárások
  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat műszaki termékek támogatásában, koordinációjában
  • Erős középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Előny:
  • Több éves tapasztalat műszaki területen (műszaki rajzok olvasásában való jártasság)
Amit kínálnak:
  • KIMAGASLÓ alapbér
  • Többrétű bónusz rendszer - éves bónusz, Corporate bónusz
  • Évi egyszeri egészségügyi szűrővizsgálat
  • Bejárástámogatás
  • Cafeteria - SZÉP kártya kifizetés
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest, XI. Kerület
  • Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!