Ha Ön egy határozott, megoldásorientált vezető, aki stabil és dinamikusan fejlődő cégnél szeretne karrierjében feljebb törni, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk 2000-ben alapított magyar tulajdonú, élelmiszer-higiéniai szolgáltató és kereskedelmi vállalat.

Élelmiszeripari üzemtakarításra specializálódtak, amely kiegészül munkaruházati termékek kereskedelmével.

Nyugdíjazás miatt keressük új kollégájukat, aki a sikeres betanulást követően fokozatosan átveszi az ügyvezetői feladatokat, az alábbi pozícióba:

ÜGYVEZETŐ-HELYETTES

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • 74 fős cég mindennapi működésének koordinálása.
  • Havi zárások előkészítése bérszámfejtéshez.
  • Teljesítmény értékelés munkaóra analízissel.
  • Havi teljesítések előkészítése.
  • Integrált ügyviteli rendszer használata.
  • Ajánlatok elkészítése, szerződések folyamatos nyomon követése.
  • Vevői reklamációk kivizsgálása.
  • Egyéb ügyvezetőtől kapott feladatok ellátása.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 5-7 éves tapasztalat termelésirányításban egy élelmiszeripari gyártó üzemben, ahol legalább 5-10 fős csapat irányítását végezte.
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan élelmiszeripari vagy agrár területen).
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás miatt).
  • Nyugodt, higgadt személyiség.
  • Határozott, megoldásorientált fellépés.
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó készség.
  • Kiemelkedő vezetői készségek.
  • B kategóriás jogosítvány.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Termelésirányítási tapasztalat egy baromfi ipari üzemben.
  • Ipari takarításban szerzett tapasztalat.
  • Élelmiszerhigiéniai tapasztalat.

Amit Partnerünk kínál:

  • Korrekt alapbér.
  • Vállalati autót biztosítanak tankolókártyával – magánhasználatra is.
  • Év végi prémium - a munka elismeréseként.
  • Stabil, hosszú távú karrier lehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Rugalmas munkaidő a jobb munka-magánélet egyensúlyért.
  • Betanulás után heti 1 nap Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Munkavégzés helye az alábbi telephelyek között megosztva: Cegléd, Szentes, Kiskunfélegyháza, Tiszakécske, Orosháza.