"Gondolkodott már azon, hogyan formálhatja a pénzügyi világot a saját precizitásával és szakértelmével?
Mi lenne, ha az Ön munkája nem csupán számokat, hanem valódi hatást is képviselne egy vállalat életében?
Tudta, hogy a pontos könyvelés nem csak adminisztráció, hanem a vállalat sikereinek kulcsa is?"

Ha ezek a kérdések megmozdítják Önben a szenvedélyt és a kíváncsiságot, akkor ne habozzon – jelentkezzen most!

Partnerünk, több évtizedes múlttal rendelkező, informatika szolgáltatási üzletágban tevékenykedő cég, akik Magyarország vezető vállalataival dolgoznak együtt.

Csatlakozzon hozzájuk az alábbi munkakörben:

FŐKÖNYVELŐ (TELJESKÖRŰ KÖNYVELÉSI FELADATOKKAL)

Feladatok:
  • Önálló könyvelési feladatok operatív elvégzése - beérkező/kimenő számlák, banki, pénztári bizonylatok, főkönyvi feladások (munkabér, értékcsökkenés, tárgyi eszközzel kapcsolatos tételek) kontírozása, ügyviteli programban történő rögzítése, könyvelése,
  • Bérszámfejtés (ki és bejelentések kezelése, járulék bevallás készítése, bérköltségek és járulékok főkönyvi könyvelése és egyeztetése, bérek és járulékok utalásának előkészítése, munkaszerződések, szabadságok nyilvántartása),
  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, rendszerezése,
  • Analitikus nyilvántartások és főkönyv rendszeres egyeztetése,
  • Kintlévőség folyamatos figyelése, fizetési felszólítások kiküldése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás és tárgyi eszköz könyvelés ellenőrzése,
  • Készletnyilvántartás és készlet könyvelések ellenőrzése,
  • Projekt bevételek és költségek elszámolásának, könyvelésének és dokumentumainak ellenőrzése, Adókalkulációk és adóbevallások készítése (áfa, társasági adó, iparűzési adó, cégautó adó, rehabilitációs hozzájárulás), Statisztikai jelentések elkészítése,
  • Havi főkönyvi zárás, főkönyvet alátámasztó analitikák készítése, egyeztetése, havi mérleg, eredmény-kimutatás készítése,
  • Éves beszámoló készítése és közzététele.
Követelmények:
  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 5 éves teljeskörű könyvelési tapasztalat, preferáltan kereskedelmi vagy szolgáltató szektorban,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat,
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek,
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Informatikai cégnél szerzett tapasztalat,
  • Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat,
  • Adótanácsadói képesítés.
Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalattól függően,
  • Jól megközelíthető munkahely Budapest belvárosában,
  • Stabil, kiszámítható jövőkép és kiváló fizetési morál,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Modern, jól felszerelt irodai környezet.
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület - belváros

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 9:00-17:00

Ha úgy érzi, hogy szívesen csatlakozna hozzájuk, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva és legyen részese egy inspiráló és támogató közösségnek, ahol a szakmai tudását megbecsülik, és ahol a siker közös!