Gondoltál már arra, hogy szakmai fejlődésedet egy olyan helyen kamatoztasd, ahol valódi értéket teremt a munkád, és mindezt egy dinamikus, összetartó csapat részeként? Ez a lehetőség most előtted áll!

Miért épp Ausztria? Mert itt nemcsak a természet csodáiban és a kulturális sokszínűségben lehetsz gazdagabb, hanem a karriered is szárnyalhat. Diersbach, Ausztria egyik leggyorsabban fejlődő régiójában található, ahol a stabil gazdasági környezet és a munkavállalók megbecsülése kéz a kézben jár.

Mit nyújt számodra ez a lehetőség? A kiemelkedő európai bérezés mellett a céges támogatások és juttatások révén nemcsak anyagilag, hanem szakmailag is fejlődhetsz. 14 havi fizetés, vonzó szociális juttatások, egyéni továbbképzési lehetőségek és rugalmas munkaidő – ezek mind a munkád elismerését tükrözik. Emellett, ha költözésre van szükséged, a cég ebben is támogatást nyújt.

Lépj egy új szintre karrieredben! Megbízónk egy olyan innovatív vállalat, amely nemcsak a kiváló minőségű világítóberendezések gyártásában jár élen, hanem a munkavállalói fejlődését is kiemelten fontosnak tartja. A cég folyamatosan bővül, így most Te is csatlakozhatsz hozzájuk, hogy együtt formáljátok a jövő technológiáit az alábbi pozícióban:

ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Az elektronikára összpontosító fejlesztésekkel, majd ezen termékek próbagyártásba és szériagyártásba vezetésével.
  • Lámparendszerekhez kapcsolódó nyomtatott áramkörök tervezésével, kialakításával és tesztelésével.
  • Termékek és elektronikus áramkörök fejlesztése, kapcsolási rajzok, nyákminták elkészítése.
  • Új beszállítói termékek tesztelése az elektronika területén.

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettség.
  • Elektronika/elektrotechnika területén szerzett szakképesítés, vagy minimum 1 éves elektronikai tapasztalat (akár hobbi szinten is).
  • Magabiztos kommunikáció angol vagy német nyelven.
  • Önállómunkavégzés, megoldásorientált gondolkodásmód és csapatmunka képessége.

Amivel megbecsülik munkádat:

  • Kiemelkedő bérezésedet Euróban fogod kapni.
  • Hosszú távú munkalehetőséget, stabil céges hátteret.
  • Költözésedet is támogatnák.
  • Egyéni továbbképzési lehetőségeket.
  • 14 havi munkabért.
  • Vonzó szociális juttatásokat.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Rugalmas munkaidő beosztást.

Munkavégzés helye: Ausztria, 4776 Diersbach

Munkaidő: Rugalmas munkabeosztás (hétfőtől péntekig 7:00-17:00. között), heti 38,5 óra.

Amennyiben készen állsz, hogy szakmai tudásodat egy új környezetben kamatoztasd és egy sikeres, jövőorientált vállalatnál dolgozz, ne habozz! Küldd el frissített angol vagy német nyelvű önéletrajzodat, és légy része ennek az izgalmas kalandnak!