BOLTI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk francia tulajdonú multinacionális vállalat, amelynek magyar leányvállalata közel 20 éve van jelen a hazai piacon. A cég világszínvonalon gyárt és értékesít Tefal, Krups, Rowenta és WMF háztartási kisgépeket.

Ha a konyhai technológia és a csúcsminőség foglalkoztat, akkor ne keress tovább!

Csatlakozz csapatukhoz

BOLTI ELADÓ

pozícióba.
Leendő feladataid:
  • Beérkező vásárlók fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása az üzletben megtalálható termékekről
  • Pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárási feladatok ellátása
  • Raktárkészlet nyomonkövetése, árurendelés és áruátvétel lebonyolítása
  • Üzlet nyitásában és zárásában való aktív részvétel
  • Árukészletek fenntartása és raktározása
  • A termékek megfelelő elrendezésének biztosítása a kihelyezési útmutatók figyelembe vételével
Elvárások:
  • Minimum középfokú, preferáltan kereskedelmi területen végzett tanulmányok
  • Legalább 2 éves tapasztalat kereskedelmi területen eladóként
  • Nyitottság, jó kommunikációs készség
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Értékesítői szemlélet
Előnyök:
  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Excel felhasználói szintű ismerete
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Rendszeres teljesítményalapú bónusz
  • Vasárnapi műszakpótlék (50%)
  • Egészségügyi magánbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár támogatás
  • Vásárlási kedvezmény
  • Utazás támogatás - br. 26.000 Ft.
  • Ingyenes buszjárat (a Premier Outletbe)
Munkavégzés helye:
  • Premier Outlet - Biatorbágy
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől szombatig 10:00-20:00 (9:30-as érkezéssel), vasárnap 10:00-19:00 - üzletvezető által előre meghatározott beosztással

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, pályázatodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatod le!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 54 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva