NYOMDAIPARI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye, Pest megye, Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata?
Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni?

Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget!

Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok
ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres
gravírozással és bélyegzőkészítéssel is.

Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • A cég szolgáltatásainak értékesítése és az egyeztetett értékesítési célok elérése,
  • Új potenciális partnerek felkutatása elsősorban Fejér-és Pest vármegyében (akár országosan is),
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása,
  • Árajánlatok kiküldése és nyomon követése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Min. 3+ éves szakmai tapasztalat nyomdaipari értékesítésben,
  • Meglévő ügyfélkapcsolati rendszer marketing és/vagy beszerzési osztályokhoz,
  • B kategóriás jogosítvány.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Nyomdaipari területen szerzett végzettség,
  • Nyomtatási területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.
Amit kínálnak:
  • Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék (alkalmazotti munkaviszony),
  • Mobiltelefon, laptop, céges autóhasználati lehetőség,
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (home office + irodai munkavégzés),
  • Segítőkész, barátságos, modern munkahelyi környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Irodai munkavégzés (Budapest XI. kerület vagy Pákozd) és ügyféllátogatás (Pest vármegye és Fejér vármegye).

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra, rugalmas munkaidőbeosztással

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!