BESZERZŐ, LOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk 2007-ben alakult KKV, fő tevékenységünk a műanyag lemezek forgalmazása, valamint azok megmunkálása. Legkeresettebb termékeik: polikarbonát, plexi, PVC, SAN, ABS, alumínium szendvicslemez, polietilén, polipropilén, poliamid, egyéb műszaki műanyagok.

Számukra keresek új munkatársat kiváló minőségű és versenyképes árú anyagaik beszerzésére

munkakörbe.
Ilyen feladatokra számíthatsz náluk:
  • Anyagigények összegyűjtése, beszerzése a határidők figyelembevételével
  • Meglévő beszállítói kapcsolatok ápolása, ártárgyalások lebonyolítása
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszerzési stratégiák kidolgozásában és költségek optimalizálásában való részvétel
  • Szállítási határidők nyomon követése
  • A folyamatok dokumentálása és riportálása a vezetőség részére
Örülünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Gazdasági vagy szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban is használatos)
  • Haladó Excel és számítógépes ismeretek
  • Jó szervező készség, probléma megoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
Előnyt jelent:
  • SAP ismerete
  • Műszaki beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Készlettervezésben szerzett jártasság
Amit mi biztosítanak Neked, ha a csapatunk tagja leszel:
  • 100%-ban magyar tulajdonú, stabil vállalati háttér
  • Alapbéren felüli cafetéria és éves bónusz
  • Bejárás költségeinek támogatása
  • Barátságos, támogató közösség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület KÖKI Bevásárlóközponthoz közel
Munkaidő:
  • Hétköznap 8:00 - 16:30-ig
Ha szakértő vagy a beszerzés területén, várjuk frissített önéletrajzodat a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemébe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva