MŰSZAKI RAKTÁROS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Műszaki anyagok átvétele és kezelése kézi és gépi árumozgatással,
  • Műszaki anyagok összekészítése, ellenőrzése,
  • Dokumentumok kezelése, raktári rend fenntartása,
  • Leltározás, rendszeres készletellenőrzés.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, műszaki ismeretekkel,
  • 1-3 éves műszaki alkatrészek raktározásában szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Több műszakos munkarend vállalása.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Vezetőüléses targonca vezetői engedély + OKJ bizonyítvány.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelt béren kívüli juttatások, cafetéria,
  • Lakhatási támogatást biztosító ajánlat,
  • Bejárási támogatás saját buszjárattal,
  • Napi 1 meleg étkezés,
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemébe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Megbízónk 2007-ben alakult KKV, fő tevékenységünk a műanyag lemezek forgalmazása, valamint azok megmunkálása. Legkeresettebb termékeik: polikarbonát, plexi, PVC, SAN, ABS, alumínium szendvicslemez, polietilén, polipropilén, poliamid, egyéb műszaki műanyagok. Számukra keresek új munkatársat kiváló minőségű és versenyképes árú anyagaik beszerzésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva