VEGYÉSZMÉRNÖK - HPLC, GC ANALITIKUS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk BÁLINT ANALITIKA Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft.
28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő
mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás,
amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük
számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Környezeti, illetve élelmiszer minták kromatográfiás vizsgálata HPLC, GC, HPLC-MS, GC-MS műszerekkel, készülékek karbantartása, tisztítása
  • Részvétel az új analitikai eljárások kidolgozásában, módszerfejlesztés és validálásában
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása
  • Napi rutin és a kutatási feladatokban való aktív részvétel
  • Auditokon és szakmai tanfolyamokon részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyipari technikus
  • Elvárt 2-3 éves tapasztalat HPLC vagy GC műszeres analitikai ismeretek
  • Felhasználó színtű számítógépes ismeretek
  • Műszerek kezelésében való jártasság
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Stressztűrés
Amit nyújtanak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknál magasabb, jogtisztán bejelentett versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Szabad hétvége
  • Teljes körű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CHEMICAL / PHARMACEUTICAL INDUSTRY | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának része. Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
CHEMICAL / PHARMACEUTICAL INDUSTRY | Budapest

Partnerünk egy Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft. 28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon. Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
CHEMICAL / PHARMACEUTICAL INDUSTRY | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy 2019. óta működő, modern technológiával felszerelt élelmiszergyártó üzem. Fő profiljuk a mozzarella sajtok gyártása. Fiatalos, családias hangulatú csapatukba keresünk most új kollégát a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva