VEGYÉSZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk BÁLINT ANALITIKA Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft.
28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő
mérnöki kutató és szolgáltató 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás,
amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba keressük
számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Környezeti minták (talaj és víz) előkészítése kromatográfiás vizsgálatokra
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok végzése (titrálás, fotométer kezelése, pH és vezetőképesség mérés, szervetlen ionok kimutatása, mintafeltárás)
  • Klasszikus analitikai számítások végzése
  • Mérő oldatok készítése
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása
  • Napi rutin és a kutatási feladatokban való aktív részvétel
  • A vizsgálatokhoz és a laboreszközökhöz tartozó dokumentációk rendszeres vezetése
  • Az előkészítő labor és az ahhoz tartozó eszközök rendben és tisztán tartása
  • Auditokon és szakmai tanfolyamokon részvétel
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Szakirányú végzettség: vegyész, vegyipari technikus, analitikai technikus
  • Víz, talaj vagy szennyvíz előkészítésében jártasság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Műszerek és laboreszközök kezelésében való jártasság
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • 2-3 éves tapasztalat analitikai területen, klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
Amit nyújtanak:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknál magasabb, jogtisztán bejelentett versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Szabad hétvége
  • Teljes körű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CHEMICAL / PHARMACEUTICAL INDUSTRY | Budapest

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsalád tagjaként, több mint negyedszázada a gyógyszeralapanyag-gyártás meghatározó és elismert szereplője nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Munkád eredménye fontos az emberek számára, ha ez Téged is motivál, csatlakozz hozzájuk! Számukra keresünk hosszútávra, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes, szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Budapest

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Szabadalmi Főosztály, Gyógyszer- és Agrárkémiai Osztály az alábbi munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 23 nap múlva