ÜZLETVEZETŐ, PULTOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Matkó Airport és Élményközpont,
amely Kecskeméttől 10 km távolságra helyezkedik el, Matkópusztán.

A komplexum központi helyszíne a repülőtér, amely aktívan működik:
nemzetközi versenyek, edzőtáborok helyszínéül szolgál.

A területen található továbbá: büfé, paintball pálya és
szállásalternatívák széles köre. A helyszín rendezvények, koncertek,
céges csapatépítő tréningek, legény- és lánybúcsúk
lebonyolítására rendezkedett be, akár 500 fő befogadásával.

Most hozzájuk keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • A beszerzési és értékesítési tevékenységek koordinálása
  • Javaslattétel az árbevétel növelésére, további beruházásokra
  • Operatív intézkedési feladatok ellátása, továbbá ezekhez kapcsolódó kimutatások készítése igény szerint (árurendelés, leltározás, készletgazdálkodás)
  • Beosztás elkészítése, fejlesztése, új kollégák kiválasztása és betanítása igény esetén
  • Rendszeres kapcsolattartás a vezetőséggel
  • Leltározás előkészítése és lebonyolítása, valamint a bolti készlet optimalizálása
  • A készleten lévő áruk minőségének rendszeres ellenőrzése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (pl. könyvelés, számlázás előkészítése)
  • Pénztárgép kezelése
  • Eseményszervezésben való részvétel, valamint helyszíni lebonyolításának koordinálása
  • Étlap, illetve itallap aktualizálása, folyamatos fejlesztése
  • Ital- és ételrendelések felvétele, azok felszolgálása, elkészítésükben való részvétel
  • Szálláshelyek kiadásában való részvétel, szobák/ házak leellenőrzése átadásuk előtt
  • Szálláshelyek takarításának megszervezése, koordinálása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Középfokú szakmai végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Saját gépjármű, B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság, megbízhatóság
  • Alkalmazkodó képesség, rugalmasság, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • 2-3 év szakmai vezetői tapasztalat
Amit kínálnak Neked:
  • Stabil, biztos munkahely
  • Munkába járás támogatás
  • Jó hangulatú, kulturált környezet
  • Havi rendszerességű fix jövedelem
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Matkópuszta
  • Teljes munkaidő (rendezvények függvényében változó nyitva tartás, de előre lefixált beosztás)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HOSPITALITY / TOURISM | Budapest

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod, ami megváltoztathatja az életedet. Nem jelent problémát számodra a pörgés és mindig a tökéletesre törekszel? Szeretnél egy olyan étteremben dolgozni, ahol egy dinamikus csapatot irányíthatsz és professzionális hozzáállásoddal motiválhatod a többieket? Partnerünk Budapest egyik legnívósabb étterme, ahol a magyar elit mellett sűrűn megfordul számos világsztár is. Több mint száz éves múltra tekintenek vissza exclusive rendezvényeikkel és párját ritkító ételeikkel. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 51 nap múlva