KAZÁNKEZELŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

KAZÁNKEZELŐ
Feladatok:
  • Kazánok működtetése, leállítása- indítása, technológiai leválasztás, égőberendezés ellenőrzése, mérések végzése,
  • A kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése, napi szintű alap karbantartási utasítások elvégzése,
  • A kazán segédberendezéseinek (vízlágyító, gáztalanító stb.) napi szintű ellenőrzése,
  • A berendezések teljesítményének figyelése és felügyelete.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Középfokú műszaki végzettség, kazángépész, kazánkezelő, vagy erősáramú területen,
  • 2 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában, vagy kazánok kezelésében.
Amit a cég biztosít:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafetéria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Műszakhoz igazított céges buszjárat, bejárási támogatás,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Előre lepési lehetőség,
  • Munkahelyi bölcsőde.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ENERGY INDUSTRY | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország egyik legjelentősebb energiatermelő létesítménye, amely az ország villamosenergia-igényének jelentős részét fedezi. A Duna partján elhelyezkedő erőmű korszerű technológiákat alkalmazva termel villamos energiát. A működéséhez szükséges blokkok és villamos berendezések szakszerű üzemeltetéséhez keresünk szervezetükbe új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
SKILLED WORK | Budapest

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég. Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad! Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is! XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
SKILLED WORK | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba, ahová pályakezdők jelentkezését is várják:

A hirdetés lejár 20 nap múlva