ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várják!
Fő feladatok:
  • Gyártósori gépek/berendezések optimális beállítása,
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése,
  • Műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása,
  • A gyártósor indulásának és takarításának elősegítése,
  • Gyengeáramú/erősáramú berendezések szerelése,
  • Elektromos hajtások, érzékelők hibakeresése, cseréje.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Elektromos kapcsolási rajzok ismerete/olvasása,
  • Pontos precíz munkavégzés.
Előnyt jelent:
  • 3 éves tapasztalat elektromos karbantartóként.
Amit a cég biztosít:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafetéria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Saját, műszakhoz igazított buszjáratot, bejárási támogatás,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Hosszútávú, biztos munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ENERGY INDUSTRY | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország egyik legjelentősebb energiatermelő létesítménye, amely az ország villamosenergia-igényének jelentős részét fedezi. A Duna partján elhelyezkedő erőmű korszerű technológiákat alkalmazva termel villamos energiát. A működéséhez szükséges blokkok és villamos berendezések szakszerű üzemeltetéséhez keresünk szervezetükbe új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
SKILLED WORK | Budapest

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég. Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad! Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is! XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
SKILLED WORK | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva