GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Gépsorok, üzemi eszközök karbantartási, hibajavítási feladatainak szervezése, elvégzése,
  • A tervezett karbantartások végrehajtása, azok dokumentálása,
  • A nem tervezett hibajavítások fontosság szerinti elvégzése, egyeztetve a gyártóterületekkel,
  • Az új berendezések telepítésében, beüzemelésében, illetve az azokkal kapcsolatos képzésben való részvétel.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség gépészeti területen,
  • 1-3 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában.
Előny:
  • Gépgyártás technológiai technikus végzettség.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelt béren kívüli juttatások,
  • Napi 1 meleg étkezés,
  • Cafetéria,
  • Lakhatási támogatás,
  • Bejárási támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
SKILLED WORK | Baranya megye

Partnerünk a magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége. Számukra keresünk új munkatársakat 1 főt Budapestre és 1 főt pedig Dél Dunántúl területre a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
SKILLED WORK | Veszprém megye

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek dolgoznak. Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, és ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik ma is. Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Add le jelentkezésed, hogy TE lehess csapatuk új tagja az alábbi pozícióban: