SZERVIZTECHNIKUS

Munkavégzés helye: Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége.

Számukra keresünk új munkatársakat 1 főt Budapestre és
1 főt pedig Dél Dunántúl területre
a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Kávégépek időszakos karbantartása
  • Eseti javítások elvégzése partnereinknél
  • Eseti javítások műhelyben
  • Munkavégzés változó helyszíneken
Elvárások:
  • Elektronikai vagy mechanikai szerelési ismeretek
  • Pontos, precíz, betanulás és próbaidőszak után önálló munkavégzés
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatban és önállóan egyaránt való munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Sokoldalú, változatos munkakör
  • Mobiltelefon
  • Céges kisteherautó Dél-Dunántúlra
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest és Dél Dunántúl
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Pest megye

Megbízónk német tulajdonú a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat. Biztonságtechnikai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosítanak ügyfeleik számára. Termékskálájukba tartozik a légzésvédelem, a kábítószer- és alkoholszűrő eszközök és a személyre szabott mérnöki megoldások, valamint az egyéni védőfelszerelések, szerviz, oktatás, illetve mind a hordozható, mind a telepített gázérzékelő megoldások. Divíziójukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
SKILLED WORK | Fejér megye

Partnerünk egy ismert márka kizárólagos magyarországi forgalmazója, márkaszervize és alkatrész kereskedője. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva