PÁLYAKEZDŐ BACK OFFICE MUNKATÁRS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az EQUILOR Alapkezelő Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban
növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival
folyamatosan törekszik arra, hogy az általa felvehető tevékenységek közül
szinte egyedülálló módon minden területen meghatározó
piaci részesedéssel rendelkezzen.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Back office terület adminisztratív és törzsadat kezelési feladatainak ellátása
  • A portfólióik értékeléséhez szükséges piaci adatok kezelése
  • Pénzügyi tranzakciók feldolgozása
  • Befektetési alapok nevében kötött befektetési ügyletek kezelése, elszámolása
  • Befektetési alapok, nyugdíjpénztári portfóliók nettó eszközértékének számítása és a hozzátartozó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás Partnerekkel és Ügyfelekkel
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörülmények, kiváló csapatszellem
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest II. kerület, Pasaréti út 122-124.
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
  • Lehetőleg fényképes önéletrajz (bruttó fizetési igény megjelölésével)
  • Motivációs levél
Jelentkezési határidő:
  • 2024.05.17.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével és motivációs levelének csatolásával
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Budapest

Partnerünk az Ascendum Építőgépek Hungária Kft. Magyarország egyik vezető építőipari gép forgalmazója. 14 országban, 1500 alkalmazottal, több, mint 100 üzleti területet fednek le összesen 30 különböző márka forgalmazásával. Most hozzájuk keresünk Budapest telephelyükre új munkatársat (akár pályakezdők jelentkezését is várják) az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég. Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre új kollégát az alábbi pozícióra:

ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Heves megye

Partnerünk már 1986 óta készíti a friss, illatos pékáruit kedves vendégei, vásárlói számára. Folyamatosan fejlődnek és bővítik a munkatársi csapatukat is. Most irodai munkavégzésre keresik Tarnaleleszre a következő kulcsemberüket az alábbi munkakörbe: