SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Ascendum Építőgépek Hungária Kft.

Magyarország egyik vezető építőipari gép forgalmazója.

14 országban, 1500 alkalmazottal, több, mint 100 üzleti területet fednek le,
összesen 30 különböző márka forgalmazásával.

Most hozzájuk keresünk Budapest telephelyükre
új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Leendő feladatok:
  • Szerelői munkaórák rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Munkalapok adminisztrációja, számlák készítése
  • Munkaóra statisztikák készítése munkahelyi vezetője részére a rögzített adatokból
  • Kilométer kihasználtsági statisztikák készítése szervizautókról
  • Bejövő-kimenő levelek iktatása, postázás előkészítése
  • Irodafelszerelések rendelésének lebonyolítása
  • Irattár kezelése, rendben tartása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazás támogatása (BKK bérlet, bejárási támogatás)
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkavégzés
Munkavégzés pontos helye, ideje:
  • Budapest, XIV. kerület
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég, akik kreatív és személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak megrendelőik számára. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Budapest

Partnerünk több évtizede működő, tőkeerős nemzetközi nagyvállalat, melynek magyarországi leányvállalata újonnan induló brandhez keres kereskedelmi asszisztens csapatuk kiépítésére új munkatársat a helyi vezetők mellé. Akár pályakezdők jelentkezését is várják az alábbi pozícióba: