KIJÁRÓ SZERVIZMÉRNÖK (KELET-MAGYARORSZÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak.

Fiatalos csapatuk bővítése céljából keressük legújabb, akár PÁLYAKEZDŐ kollegájukat

KIJÁRÓ SZERVIZMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatok, melyeket Partnerünk Rád bízna:
  • A cég által forgalmazott gépek telepítésének felmérése, javítása, karbantartása
  • Partnereknél történő javítások elvégzése- napi 2-3 ügyfél
Ami tökéletes jelöltté lesz a pozícióra:
  • Felsőfokú villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás - akár külföldi partnerek látogatása; gépsorok mellől történő egyeztetések miatt
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Munkádért cserébe az alábbi juttatásokra számíthatsz:
  • Hozott tapasztalathoz igazított bérezés
  • Céges autó - havi 700 km-ig magánhasználtra
  • Céges mobiltelefon és laptop magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Partnereknél történő javítások ellátása országosan, főleg Kelet-Magyarországon
  • Éves szinten 1-2 alkalommal külföldi munkavégzés/ továbbképzés
Ha motivált és elkötelezett vagy, illetve szeretnél változatos pozícióban dolgozni, kérjük, küldd el legfrissebb önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Veszprém megye

Szeretnéd magad az ország egyik legnagyobb célgépgyártó vállalatánál kipróbálni? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Fő profiljuk a műanyagflakonok gyártása. A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik! Ennek következményeként fiatal és dinamikus csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Pest megye

Szereted a változatos és tartalmas munkanapokat? Szeretnél egy fejlesztő környezetben dolgozni és magadnak is bizonyítani? Ha igen, akkor ez neked való lehetőség! Partnerünk egy globális gyártó vállalat autóipari divíziója, fő profiljába lökhárító rendszerek, külső és funkcionális rendszerek gyártása tartozik. 2 gyáregységben zajlik a termelés, Győrben és Újhartyánban. Az újhartyáni gyár jelentős növekedés elé néz, több sikeresen elnyert projektnek köszönhetően. Telepítés alatt vannak jelenleg is az új sorok, amelyek új termékeket fognak gyártani OEM partnereik számára. Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 89 nap múlva