PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Budapest és Pest megyében
több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

pozícióba.
Feladatok a projektvezetői pozícióban:
  • A kivitelezési munkák átfogó irányítása, vezetése, szervezése a munkaterület átvételétől a műszaki átadás befejezéséig
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrökkel, tervezővel
  • Kooperációs megbeszélések lebonyolítása
  • A beosztott építésvezetők, művezetők irányítása, ellenőrzése
  • Alvállalkozók irányítása, munkájuk ellenőrzése, átvétele az építésvezetők segítségével
  • Építési napló vezetése
  • Írásbeli beszámoló készítése ügyvezető felé
Elvárások a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben, mint építésvezető vagy projektvezető
  • E-napló vezetésében szerzett gyakorlat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előnyben részesíti Partnerünk:
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság MV-É kategória
  • TERC költségvetési program ismeret
  • Microsoft Office
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bércsomag (alapbér +  kiemelkedő negyedéves bónusz)
  • Céges autó
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 19 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Fontos Önnek az igazi csapatmunka? Van már vezetői tapasztalata az építőiparban és szeretne újabb területeket is megismerni, a szakmai fejlődés érdekében? Ha erre a két kérdésre igennel válaszolt, ez a pozíció Önnek szól! Partnerünk egy nemzetközi építőipari szolgáltató csoport leányvállalata, melynek fő profilja a komplex, speciális alapozói mérnöki munka, nehéz talajviszonyok között. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Hajdú-Bihar megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: