SENIOR ACOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 3 éves, reklámügynökségi területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

SENIOR ACCOUNT MANAGER

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása
  • A beérkező ügyféligények feldolgozása, teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, felügyelete, és nyomon követése a különböző társosztályokkal
  • A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúra alapján elvárt projektmenedzsment szerint
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten
  • ATL és BTL kampányok levezénylése
  •  Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Beszámolók, összefoglalók készítése a felettesek számára
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Követelmények:

  • 3-6 éves reklámügynökségi tapasztalat
  • Kiemelkedő probléma kezelés
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos használata
  • Ügyfél-orientált és kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás
  • B2B és B2C ismeretek

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, BKV bérlet, céges telefon, teljesítménybónusz

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Munkaidő: 9:00-18:00. Ebben a pozícióba havi 8DB Home Office lehetőség áll fenn.

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

MARKETING / PR / MEDIA | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
MARKETING / PR / MEDIA | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
MARKETING / PR / MEDIA | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy közel 30 éve Magyarországon működő, folyamatosan fejlődő, ipartechnikával foglalkozó nemzetközi kereskedelmi, képviseleti és gyártó vállalat. Most bővülő csapatuk számára keresünk új munkatársat, kecskeméti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva