ASSET MANAGER (MEGÚJULÓ ENERGIA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk villamosenergia kis-, és nagykereskedelmi feladatait ellátó leányvállalataként alakult, az utóbbi években azonban a kereskedelmi tevékenységét fokozatosan felváltotta a cégcsoportba tartozó erőművek támogató funkcióinak ellátása.

Csapatukba keresünk a megnövekedett projektszám menedzselése szempontjából megújuló energia, naperőmű beruházási projektre kollégát az alábbi pozícióba:

Asset managerként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Magyarországi, már üzemelő naperőművi portfólió üzemeltetésének és karbantartásának biztosítása szerződéses partnereken keresztül
  • Országos szintű erőmű látogatások
  • Kapcsolattartás az erőművek helyszínein illetékes hálózati engedélyesekkel, hivatali, hatósági személyekkel
  • Műszaki, létesítménygazdálkodási és kereskedelmi szerződések tárgyalása, versenyeztetése és időszakos felülvizsgálata
  • Hatékony riportálási rendszer kialakítása és működtetése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-,villamos-,energetikai mérnök) megléte
  • Ipari infrastruktúra üzemeltetésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
Előny:
  • Naperőművi vagy egyéb erőművi üzemeltetési és karbantartási tapasztalat
  • DSO/TSO tapasztalat
  • Elosztóhálózat üzemeltető társaságoknál szerzett tapasztalat
  • Villamossági területen szerzett szakképesítés
  • Pénzügyi affinitás
 Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + cafeteria)
  • Éves 15-20%-os bónuszrendszer
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Medicover White biztosítás
  • Csapatépítő és nyelvtanulási lehetőség biztosítása
  • Home Office lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület - erőművek helyszínei
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel és kísérőlevéllel kiegészített önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

ENERGY INDUSTRY | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan. Most számára keresünk vállalati bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan. Most számára keresünk vállalati bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba: JUNIOR TERVEZŐMÉRNÖK