MEDIOR/SENIOR .NET DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk egy svájci 40 éves, saját fejlesztésű és saját gyártású környezeti monitoring szenzorrendszereket gyártó cég biotechnológiai és gyógyszeripari területen.

Bővülő fejlesztő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki egy kreatív és agilis fejlesztő csoport tagjaként képzeli el jövőjét

pozícióba.
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Szoftver termékek- és rendszermegoldások fejlesztése
  • Követelmények, specifikációk kidolgozása
  • Együttműködés a Frontend és Backend fejlesztőkkel, valamint a tesztelőkkel
  • A SCRUM megbeszéléseken elvállalt feladatok elvégzése
  • Meglévő rendszerek működésének feltérképezése és hibajavítása
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven, illetve ezek review-ja
  • Szükség esetén együttműködés a svájci fejlesztő és a menedzsment csapatokkal

Szeretnénk, ha ezekkel rendelkeznél:

  • Legalább 3-5 év .NET fejlesztői gyakorlat backend oldalon
  • Webes technológiák ismerete (.NET Core, C#, Entity, ASP.NET)
  • Agilis módszertannak megfelelő munkavégzés
  • Felhő alapú technológiák ismerete
  • Legalább alsó középfokú angol nyelvtudás
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Cloud fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Jártasság a felsoroltak bármelyikében: .NET 5, .NET 6, MS SQL, ASP.NET, REST

Amit a cég biztosít Számodra:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bér
  • Home Office lehetőség heti 1-2 nap
  • Fejlődési lehetőségek, képzések
  • Családias, fejlődő cég, ahol kíváncsiak a véleményedre
Munkavégzés ideje:
  • Rugalmas munkaidő (heti 40 óra)
Munkavégzés helye:
  • 13. Kerület Váci út
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzodat!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára. Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva