FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon.

Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas, gyakorlott szakembert fiatal, dinamikus, csapatukba az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok gépre történő fel- és leszerelése
  • A perifériák (szállító, temperáló stb.) csatlakoztatása
  • Technológia betöltése, szükség szerint kisebb korrekciók végrehajtása
  • A termék minőségi problémája esetén beavatkozás
  • Dokumentálás
  • Gépkarbantartási feladatok elvégzése (alaptisztítási feladatok)
  • Robot beállítása (fröccsgépekhez tartozó robotprogram betöltése, szükség szerint kisebb korrekciók végrehajtása)
  • Híddaru és egyéb berendezések használata

Követelmények:

  • Műszaki végzettség (akár szakmunkás is)
  • Minimum 3-4 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (műanyag fröccsöntő technikus vagy beállító)
  • Robotok működtetésében szerzett tapasztalat (Engel előny)
  • Tisztelettudó magatartás
  • Csapajátékosi attitűd

Előnyök:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Híddaru jogosítvány

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Mozgóbér
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér

Munkaidő: Folyamatos munkarend

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 6 nap múlva