BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Biztonságtechnika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal.

Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladatok, amik a pozícióban várnak majd:
  • Komplett gyengeáramú rendszerek telepítése, beleértve a kamera-, beléptető-, tűzjelző-, riasztórendszerek telepítését és üzembe helyezését
  • Elektromos karbantartási munkák elvégzése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség bármely területen a következők közül: műszerész, villanyszerelő, villamos berendezésszerelő, elektromos technikus
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelő OKJ-s végzettség
  • Szakmai tapasztalat gyengeáramú kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Amit a cég kínál:
  • Piacképes fizetés
  • Egyénre szabott jutalmazás és bónusz teljesítmény függvényében
  • Cégesautó saját használatra is
  • Munkavégzéshez mobiltelefon
A munkavégzésről további részletek:
  • Rugalmas munkavégzés: a törzsidő hétköznapokon 8:00 és 16:30, a munkavégzés szükség szerinti
  • Munkavégzés helye: budapesti központtal országos munkavégzés

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 88 nap múlva
SKILLED WORK | Vas megye

Szeretnél egy folyamatosan fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretnéd évről évre megtapasztalni, hogy munkádat megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 3 nap múlva