KAZÁNKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

KAZÁNKEZELŐ

Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.
Feladataid lesznek:
  • Adott teljesítményű kazán működtetése, leállítása- indítása, technológiai leválasztás, égőberendezés ellenőrzése, mérések végzése,
  • A kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése, napi szintű alap karbantartási utasítások elvégzése,
  • A kazán segédberendezéseinek (vízlágyító, gáztalanító stb.) napi szintű ellenőrzése,
  • A berendezések teljesítményének figyelése és felügyelete a hatékony működés biztosítása érdekében.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, preferáltan kazángépész, kazánkezelő, vagy erősáramú területen,
  • Minimum 2 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában, vagy kazánok kezelésében.
Amit a cég biztosít Számodra:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafeteria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Saját, műszakhoz igazított buszjáratot, bejárási támogatás.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Nógrád megye

Partnerünk több, mint 20 éve van jelen hazánkban a fémalkatrész gyártással foglalkozó piac meghatározó szereplőjeként. A termékre szabott alkatrészek fejlesztéséhez és gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi. A több milliós darabszámban gyártott alkatrészeket az autóiparban és az űrtechnológiában is felhasználják. Jelenleg a 4 fős fröccsöntési csapat új tagját keressük korszerű üzemükbe az alábbi különleges pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Pest megye

Partnerünk törökbálinti székhelyű cég, szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínálják. Olyan partnerei Ügyfeleiknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataik a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása. Szerviz csapatuk bővítése miatt az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

A hirdetés lejár 28 nap múlva