STRATÉGIAI BESZERZŐ

Munkavégzés helye: Baranya megye Budapest Home office Szeged

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen kipróbálnád magad egy lendületes munkaterületen, és szeretnéd használni napi szinten az angol nyelvismeretedet? Esetleg, mindig is érdekelt az agrár-, vagy az élelmiszeripar? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy agráripari vállalatcsoport részeként élelmiszeripari alapanyagok előállításával foglalkozó vállalat. Most szegedi csapatának keressük legújabb tagját az alábbi munkakörbe:

  • A cégcsoport szintű versenyeztetési terv megvalósítása, nyomon követése és időszakos felülvizsgálata a csomagolóanyagokra
  • Költségmegtakarítási lehetőségek felkutatása és megvalósítása
  • Fejlesztési projektek beszerzési támogatása
  • Ár és egyéb tárgyalások lebonyolítása és implementálása
  • Piaci trendek folyamatos figyelemmel követése
  • Aktív kapcsolattartás a (külföldi és belföldi) beszállítókkal
Várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú gazdasági vagy élelmiszeripari szakirányú végzettséggel
  • Legalább 1-3 éves stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalatod van
  • Dolgoztál már korábban termelő cég alkalmazásában
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismerettel bírsz (külföldi beszállítókkal való kapcsolattartáshoz)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, és jellemez Téged az utazási hajlandóság
  • Motivált és agilis személyiségtípus vagy
  • Felhasználói szinten ismered a MS Office programokat (Word, Excel, PowerPoint)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Csomagolóanyag beszerzésben szerzett tapasztalat
  • FMCG szektorban vagy élelmiszeripari alapanyag gyártásban szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Kulcsos autó lehetősége (telephelyek közötti közlekedéshez)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Éves bónusz
  • Home Office munkavégzési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest 12. Kerület/ Pécs/ Szeged (illetve, heti egyszeri szegedi munkavégzéssel)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. A beszerzési csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva