C FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres

C FEJLESZTŐ

pozícióba.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.
Feladatok:
  • Részvétel új funkciók tervezésében, megvalósításában,
  • Folyamatos termékek és folyamatok fejlesztése,
  • Alapvető problémák kutatása és algoritmusok/megoldások megvalósítása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan: informatika, matematika vagy fizika,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat fejlesztőként C területen,
  • A Linux operációs rendszer alapos ismerete,
  • Konfigurációkezelő eszközök és felügyeleti rendszerek ismerete,
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
Előnyök:
  • C++ nyelven szerzett tapasztalat,
  • Hálózati és IP protokoll tapasztalat,
  • Szkriptelési tapasztalat (Unix Shell, Python stb.),
  • Verziókezelő rendszerek ismerete,
  • Agilis módszertanok ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home office (a hét nagy részében otthoni munkavégzésre van lehetőség),
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

IT / TELECOMMUNICATION | Pest megye

Amerikai tulajdonban lévő megbízónk már 30 éve a fejlődés élvonalában jár gépészeti, méréstechnikai, desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket. Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3D-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket követő munkadarab modell alapú kiértékelésére. A cég fejlesztői csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
IT / TELECOMMUNICATION | Budapest

Ügyfelünk egy svájci központú, 40 éves múltra visszatekintő vállalat. Egyedi gyártási környezetben használatos monitoring rendszerek fejlesztésével foglalkoznak, melyet a biotechnológia és gyógyszeripar alkalmaz. Magyar leányvállalatuk kizárólag saját célt szolgáló szoftverfejlesztést lát el. Csapatukat bővíteni szeretnék az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Megbízónk a követelésbiztosítási és a kockázatkezelési piac egyik meghatározó globális szereplője. Nemzetközi információs hálózatára támaszkodva, több, mint 75 éves iparági tapasztalatával, mintegy 50 000 vállalat biztonságos működését támogatja nap mint nap, a világ minden táján. Jelenleg helyi szinten 4 fős, globálisan 36 fős csapatuk bővítésére keresünk új kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva