ÉPÍTÉSVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Budapest és Pest megyében
több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

pozícióba.
Feladatok:
  • Magasépítési projektek (felújítások, generálkivitelezések) lebonyolítása
  • A projektvezető munkájának segítése a munkaterületen
  • A projekt csapat koordinálása
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben építésvezetőként
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TERC költségvetési program ismeret
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér +  kiemelkedő negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. Műszaki előkészítő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen csatlakozna képzett csapatukhoz izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteken is dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. A szakma élvonalát képviselő csapatukba új munkatársat keresünk izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteket is vezetni, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva