CONSTRUCTION MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Építésvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek?
Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát?

Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA!

Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában.

Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre.

Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Menedzsment által támasztott pénzügyi célok elérése és teljes pénzügyi felelősség együttműködve a Projektvezetővel a teljes projektciklus során,
  • Projekt költségvetésének elkészítésében való részvétel - annak folyamatos aktualizálása, illetve a költségoptimalizálás elősegítése,
  • Adott projekthez köthető feladatok végrehajtása, delegálása és számonkérése, projektre delegált projektcsapat felelős vezetése,
  • Alvállalkozók, beszállítók megversenyeztetése, és kiválasztásához - a legjobb minőség és a költséghatékonyság elveit figyelembe véve – adatok összegyűjtése, döntéshez teljeskörű előkészítés,
  • Átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok, megvalósulási dokumentációk elkészítése, ezen feladatok delegálása és számonkérése,
  • Anyagigények összegyűjtése a Projektekre, a rendelésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés projektcsapat bevonásával, kapcsolódó feladatok delegálásával és számonkérésével,
  • Kivitelezési tervdokumentáció alapján ütemterv készítésében való részvétel, betartása és betartatása,
  • Építési napló naprakész állapotának és folyamatos vezetésének számonkérése,
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, felmerült hibák azonnali kijavíttatása,
  • A munkaterületre előírt munka-és környezetvédelmi előírások betartatása az építés-szerelési munkára vonatkozó jogszabályok, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, műemlékvédelmi, természetvédelmi, közegészségügyi és más kötelező hatósági előírások betartása, betartatása ill. ezek betartásának ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal,
  • A Projektvezető folyamatos tájékoztatása a projekt előrehaladásáról,
  • Felsővezetés elvárt minőségi riportok készítése és heti jelentése,
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség: építőmérnök vagy építészmérnök,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat építésvezetőként - magasépítésben,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Tanulásra való hajlandóság és felelősségvállalás.

Előnyök:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Elkötelezettség és terhelhetőség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Csapatmunka és együttműködési készség.
Juttatások:
  • Külön megállapodás szerint: egészségügy, sport, oktatás, munkába járás, negyedéves értékelés mellett premizálás
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (autó, laptop, telefon).
Munkaidő: Hétfőtől – péntekig 7:00-16:00.

Munkavégzés helye:
  • A cég központi irodája Budapest III. kerületében van, de az ország több pontján is futnak projektjeik.
  • A munkakör betöltéséhez ingázás/hetelés nem szükséges, mivel kifejezetten helyi Építésvezető kollégákat keresünk az adott projektekre.
  • Jelenleg az alábbi projekt-helyszínekre keresünk kollégákat: Budapest/Pest megye és Veszprém/Balaton-felvidék.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 23 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Szeged

Partnerünk jelenleg jelentős profilbővítést végrehajtó szegedi építőipari cégcsoport. Emberközpontú és barátságos csapatukba keresnek országos munkavégzésre: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 10 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Országos

Egy önálló és változatos feladatkör ellátásban érzed magad a legjobban, és hiszel a folyamatos tanulásban és fejlődésben? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként már több, mint 100 éve folyamatosan jelen van a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományaikat megőrizve, magas színvonalon végzik kivitelezői feladataikat. Most magasépítési projektjeik kapcsán keresünk számára új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva