PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Veszprém megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek?
Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat?
Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi?
Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát?

Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA!

Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában.

Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre.

Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A rábízott projekt(ek) terv szerinti műszaki és gazdasági megvalósítás, irányítása
  • Továbbá konzorciumi munka esetén a cég konzorciumi képviselete
  • Az építés-szerelési munkára vonatkozó jogszabályok, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, műemlékvédelmi, természetvédelmi, közegészségügyi és más kötelező hatósági előírások betartása, betartatása ill. ezek betartásának ellenőrzése,
  • Előkészítési munkában való közreműködés (tervek, dokumentációk átvizsgálása), Koordinációkon, helyszíni bejárásokon való részvétel, Javaslat előzetes beszállítói, alvállalkozói ajánlatkérésre,
  • A szükséges saját brigád, saját létszám megtervezése, irányítása, Építési napló megnyitása, vezetése, Munkaterület átadás alvállalkozóknak,
  • Projekt szintű kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő képviselőjével.
Követelmények:
  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök VAGY építészmérnök végzettség,
  • Min. 8+ éves szakmai tapasztalat magasépítési területen projektvezetőként,
  • Nagyértékű beruházásokban szerzett tapasztalat,
  • FMV jogosultság
  • Teljeskörű műszaki és gazdasági felelősségvállalás,
  • Team menedzsmentben szerzett jártasság.
Előnyök:
  • AutoCAD ismeret,
  • Műemlék területén szerzett szakmai tapasztalat.
Juttatások:
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Bejelentett, pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Céges autó – magánhasználattal,
  • Sokrétű munka- és megrendelői kör, akikkel valódi szakmai munkát lehet folytatni,
  • Biztos szakmai háttér, változatos feladatok, egy dinamikusan növekvő vállalatnál,
  • A Tulajdonosok jelen vannak a cég életében, így bátran lehet hozzájuk kérdéssel fordulni- "az ajtajuk mindig nyitva áll".
Munkaidő: hétfőtől – péntekig, rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Veszprém megye, Balatonfelvidék - lakóhelytől függően

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Budapest

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szeretnél egy egyedi dizájnnal foglalkozó, baráti hangulatú csapat fontos tagjává válni? Akkor Partnerünknél a helyed! Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva