VILLAMOS SZERELÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál?
Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza?
Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja?
Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik?

Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak.

Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ipari üzemekben energiaellátási projektek kivitelezésében való részvétel,
  • Kiviteli tervek ellenőrzése, szükség szerint javaslat tétele és módosítása,
  • Kivitelezési munkák koordinálása, alvállalkozók ellenőrzése és számonkérése, dokumentáció készítése,
  • Kivitelezéshez szükséges anyaglista készítése, rendelés előkészítés,
  • Jelenlét az építési helyszínen, kapcsolattartás alvállalkozók helyszíni képviselőivel,
  • Munkák műszaki igényeinek felmérése és ajánlat készítés.
Elvárások:
  • Minimum szakirányú technikusi bizonyítvány,
  • Legalább 8-10 év szakmai tapasztalat ipari környezetben villamos rendszerek kivitelezésben VAGY ipari környezetben erősáramú berendezések karbantartásban, gyártósori telepítésben szerzett tapasztalat,
  • Erőátviteli méretezésekben és megvalósítási módokban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Villamos kapcsolási rajzok olvasásában szerzett tapasztalat,
  • Szereléstechnikai és anyagismereti tapasztalat,
  • Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete,
  • AutoCad felhasználói ismeret,
  • MS Office (elsősorban Excel),
  • Jogosítvány.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi villamosmérnök végzettség,
  • Épület automatizálásban való gyakorlati ismeret (PLC, terepi eszközök, elvi működés),
  • Épületfelügyeleti rendszerek (BMS) kivitelezésében szerzett tapasztalat,
  • FMV jogosultság,
  • EB (erősáramú berendezés) vagy EV (érintésvédelmi) felülvizsgálói jogosultság .
Amit megbízónk kínál:
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Kiváló csapat,
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Nagytarcsa, ill. országos projektektől függően

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas (projektektől függően)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 400 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát: