TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Nógrád megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk a hazai piac egyik legnagyobb, kaputelefon nagykereskedelme.
Kaputelefonok, vezeték nélküli csengők, kürtök, LED-es világítástechnika termékek
nagykereskedelmére szakosodott vállalat.

Termékeik és szolgáltatásaik értékesítésére

munkatársat keresnek.
Feladataid lesznek:
  • Túratervek önálló szervezése
  • Látogatások, tárgyalások leegyeztetése és lebonyolítása
  • Vállalati termékek, megoldások megismertetése az ügyfelekkel, szakmai tanácsadás
  • Árajánlatok kiadása, árlisták készítése
  • Aktív kapcsolattartás, kapcsolatépítés a meglévő ügyfélkörrel
  • Jelentések és beszámolók készítése az olasz vezetőség részére

Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Középfokú végzettséggel
  • 1-2 év biztonságtechnikai/villamossági/elektromos termékek értékesítésében szerzett tapasztalattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással - szakmai anyagok megértése, külföldi vezetőséggel való kommunikáció miatt
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készséggel

Miért érdemes őket választani:
  • Olasz vállalatcsoporttal a hátuk mögött stabil munkalehetőség
  • Fix alapbér + havi mozgóbér cégforgalom alapján
  • Cafetéria
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Szakmai kiállításokon, belső képzéseken való részvétel
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:
  • Budapest 9. kerületi iroda
  • Országos ügyféllátogatások

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 36 nap múlva