BESZÁLLÍTÓI ÉS BELSŐ AUDITOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben.

Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Beszállítói  auditok  tervezése, leszervezése és lebonyolítása a magyar, illetve külföldi beszállító partnereknél, az audit eredmények kommunikálása, követése és lezárásának elfogadása
  • Belső minőségbiztosítási képzések megtartása
  • Belső auditok tervezése, leszervezése és lebonyolítása, az audit eredmények kommunikálása, követése és lezárásának elfogadása
  • Audit kapcsán végzett hibaok elemzés és javító tevékenység meghatározása a minőségirányítási területen, a társterületek támogatása
  • Az audit javító intézkedések időbeni végrehajtásának követése
  • Audit folyamat hatékonyságának követése, a működési hatékonyság követésére rendszer kidolgozása és  KPI-ok meghatározása, ezek  heti reportálása a minőségirányítási és környezetirányítási vezető felé
  • Audit eltérések kezelésére adatbázis kidolgozása
  • Külső auditáló fél bevonása esetén az auditok tervezése, szervezése, eltérések nyomon követése, társterületek támogatása
  • Területi mérnökök támogatása
  • Kreatívan részt vesz irányítási rendszer építésben, fejlesztésben, a dokumentációk létrehozásában

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség preferáltan műszaki területen
  • Minimum 5 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • VDA 6.3 / IATF 169494 Belső auditori végzettség és auditori tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Rendszerezési képesség

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria juttatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Lakhatási támogatás (2 éven keresztül, havi támogatás)
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös, Pipishegy

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW. A hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most pályakezdő, polimertechnológiára szakosodott gépész vagy műanyag- és száltechnológiára szakosodott vegyészmérnököket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva