ÉRTÉKESÍTŐ (FMCG TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 1964 óta gyárt konzervipari termékeket, az idő alatt több ezer termék gyártási tapasztalata és receptúrája gyűlt össze. 2006. januártól 100%-ban magyar családi tulajdonban van.

A mintegy 50 éves múlt mellett a legmodernebb technológia áll rendelkezésükre, mely képes a nagyüzemi méretű termelésre és lehetővé teszi a legkorszerűbb zárási (vákum) és hőkezelési (sterilizálás, pasztörizálás) technológiák alkalmazását.

Büszkék arra, hogy munkatársaik legnagyobb része több évtizede a cégnél dolgozik és mindent tudnak a konzervgyártásról, azaz, hogy miből, hogyan lehet és kell minőségi, egészséges élelmiszert készíteni.

Jelenleg bővítés miatt keressük értékesítési csapatuk legújabb 2 tagját.

Feladatok:
  • Felelős a hozzá tartozó partnerek felé tervezett értékesítési célok (forgalom és nyereség) teljesüléséért, azok teljesülésének havi monitoringjáért,
  • Közreműködik a partnerek felé kialakított árazási stratégiában,
  • Piaci információkat gyűjt a saját és a konkurens termékek árazásával és a versenytársak értékesítéstámogatási tevékenységéről, valamint a termék és/vagy csomagolásfejlesztési igényekről,
  • A key account-okkal megállapodik az együttműködés keretrendszeréről, az egyedi akciókról és részt vesz azok végrehajtásában,
  • Kezeli a rendelések és az esetleges reklamációk során felmerülő vitás vagy rendezetlen kérdéseket,
  • Meghatározza a látogatási tervet és az abban elfogadottak szerint rendszeresen személyesen felkeresi a főbb partnereket, valamint végső értékesítési pontokat,
  • Támogatja és ellenőrzi a marketing aktivitások, promóciók megvalósítását,
  • Együttműködik a márkafelelős (brand manager) és a trade marketing csapattal.
Elvárások:
  • Min középfokú végzettség,
  • Legalább 2 -3 éves értékesítési tapasztalat és kapcsolatrendszer elsősorban nagykereskedők és független partnerek felé történő értékesítésben (preferáltan FMCG területen),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Utazási hajlandóság.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Teljesítményfüggő jutalékrendszer,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (autó, laptop és mobiltelefon),
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Kelet - VAGY Nyugat-Magyarország.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben (az irodába nem kell bejárni).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Országos

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
ENERGY INDUSTRY | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Vas megye

Ügyfelünk 1991-ben kezdte működését prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával. Az elmúlt évek során forgalmazott termékkörük nagymértékben bővült, jelentős piaci részesedést szereztek a csővezetéki kompenzátorok, ipari szigeteléstechnika, technológiai szűrés és mágneses elvű szintszabályzás területén is. Értékesítői csapatukba új kollégát keresünk az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 41 nap múlva