MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (MECHANIKAI ANYAGOK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:

  • Karbantartási anyagok értékesítése főként meglévő vevők számára,
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás az adott régióban napi szintű személyes jelenléttel, ennek keretében: termékek bemutatása, ismertetése, képzések tartása vevők számára, műszaki árajánlatok kidolgozása, vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása,
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, költségmegtakarítási projektek tervezése és megvalósítása.

Megbízónk elvárásai:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 3 éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalat (preferáltan műszaki területen),
  • MS Office ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetési engedély,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhető, önállóan munkaképes, de csapatjátékos személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Karbantartási és munkavédelmi termékek piacának ismerete,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit Megbízónk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Fejér megye VAGY Bács-Kiskun megye

Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmas munkarendben, túlóra nem jellemző

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Veszprém megye

Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat? Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk több évtizedes múltra visszatekintő nagyvállalat, Európa számos országában megtalálhatóak. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 23 nap múlva