MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

Műszaki előkészítőként a feladatai:
  • Folyamatban lévő épületgépészeti projektek támogatása és utókövetése: anyagszámítások, árajánlatok készítése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és havi költségelszámolások készítése,
  • Adminisztrációs és projektszervezési feladatok: kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal, hatékony együttműködés a project managerekkel, kollégákkal, dokumentációk naprakészen tartása,
  • Új projektekhez kapcsolódó költségvetések és mennyiségi számítások készítése, helyszíni felmérések készítése.
Megbízónk elvárásai:
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészeti végzettség (preferáltan épületgépészeti vagy energetikai területen),
  • Képesség a tervek műszaki felülbírálására,
  • Üzleti érzék és vezetői képesség.
Előnyök:
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadásban, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen.
Amit Megbízónk ajánl:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:00-16.30, pénteken 7:00-15:00 időintervallumban

Munkavégzés helye: Budapest, Észak-Pest (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ENGINEERING / TECHNICAL FIELDS | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol 7 nyomógépen a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva