SZERVIZ ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik.
Bővülő szerviz csapatuk értékesítési tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A Szerviz javítási, kalibrálási és termék értékesítési, beszerzési feladataihoz kapcsolódó dokumentumok előállítása, iktatása, kezelése,
  • Egyeztetés a Vevőkkel és a vállalatcsoport tagjaival,
  •  Szerviz értékesítés támogatása: ajánlatok készítése, egyeztetése és követése, értékesítéshez kapcsolódó statisztikák elkészítése,
  • Műszaki csoport kiküldetéseinek előkészítése, utazás megszervezése,
  •  A szerviz általános működésével kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 2 éves értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben VAGY Műszaki termék értékesítésben, szolgáltatási területen VAGY Közbeszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Német nyelv középszintű ismerete,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit partnerünk kínál:

  • Bejárás támogatása,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Nemzetközi vállalati struktúra megismerése
  • 4 fős támogató, nyitott gondolkodású szekértői csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig 08:00 – 16:45 (45 perc ebédidő)

Jelentkezni friss szakmai önéletrajzával tud az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Pest megye

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Csapatukat új munkatárssal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 2 nap múlva
ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Budapest

Magyarország meghatározó élelmiszeripari disztribútor cége bővíti budapesti irodáját. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva