IT RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Tárgyalási szint

Szereted a kihívásokat? Rendelkezel legalább 2-3 éves tapasztalattal IT Recruitment területen és az idegen nyelvektől sem riadsz vissza?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód!

Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából kollégát az alábbi pozícióba:

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • end-to-end toborzás (a pozíció kiírásától az onboarding folyamatokig)
  • jelöltek felkutatása és kontaktálása alternatív adatbázisok és csatornák segítségével
  • részvétel az első és második körös interjúkon szakmai vezetővel együtt, döntésben való részvétel
  • jelöltekkel, szakmai vezetőkkel és külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • pályázati anyagok összeállítása
  • belső ajánlói program kezelése
  • riportálás a vezetőség felé
  • employer branding folyamatok kidolgozása és megvalósítása

Követelmények:

  • 2-3 ÉV IT RECRUITMENTBEN SZERZETT TAPASZTALAT
  • német, illetve angol nyelven tartott interjúztatásban szerzett tapasztalat (legalább 1-2 év)
  • legalább középfokú végzettség
  • német tárgyalóképes nyelvtudás
  • angol középfokú nyelvtudás
  • proaktivitás, lendületesség, out of the box thinking

Juttatások:

  • MEDICOVER egészségbiztosítás
  • cafeteria
  • céges laptop
  • céges mobiltelefon
  • jelenleg teljes HO, későbbiekben ez megbeszélés tárgya

Munkaidő: 8:00 - 17:00

Munkavégzés helye: Bp, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

HR / LABOUR AFFAIRS | Budapest

A Beck & Partners Kft. immáron 10+ éve tevékenykedik a piacon, toborozzuk a munkavállalókat partnereinknek, vagy éppen levadásszuk azt, akit kell. Szigorúan jó értelemben! Hosszútávon szeretnénk egy multit megszégyenítő belső toborzási és képzési rendszert felállítani, ehhez pedig Rád van szükségünk! Ha pár éve már a HR szakmában dolgozol és munkád jelentős részében toborzással és/vagy munkatárs képzéssel kellett foglalkoznod, hirdetésünk most neked szól. Reméljük, hogy tetszeni fog, amit kiírásunkban olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra. Most saját csapatunkba keresünk új kollégát bővülés miatt.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
HR / LABOUR AFFAIRS | Csongrád megye

Világhírű kisállateledel márkákat működtető multinacionális vállalathoz keressük kihelyezett munkatársunkat, Csongrád megyei munkavégzéssel. Nem csak mi állítjuk, hogy jó nála dolgozni: Ügyfelünk többször elnyerte Európa legjobb multinacionális munkahelyének címét. Miért keresünk? Ügyfelünk új beruházások miatt egy igen nagy létszámbővülést tűzött ki céljául. Ennek sikeres menedzseléséhez a Beck & Partners támogatását kérte. Velünk állsz majd munkaviszonyban, de fizikailag a vállalatnál végzed a munkád, csak náluk és nekik dolgozol majd a projekt során. A projekt hossza rajtad is múlik, várhatóan 6-8 hónap lesz. Ezt követően, kölcsönös szimpátia esetén örömmel látunk a Beck & Partners csapatában!

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Ügyfelünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladataiért felelnek. Csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva