SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2006 óta tölt be kiemelkedő szerepet Magyarországon az autóipari műanyagalkatrészek gyártásában. Esztergom Ipari parkjában (45 km Budapestről) bővülő csapatukba keresnek új tagot az alábbi pozícióba:

FELADATOK:
  • A társaság főkönyvi könyvelési tevékenységének irányítása
  • Havi zárási folyamat időbeli biztosítása
  • Vevői számlák kiállítása, szállítói számlák könyvelése és felügyelete
  • Tárgyi eszköz nyilvántartásban történő közreműködés
  • A számviteli törvény szerinti éves beszámoló összeállítása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Ad hoc riportok készítése a gazdasági vezető részére
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal és a könyvvizsgálóval
ELVÁRÁSOK:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Integrált vállalat irányítási rendszerek ismerete
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Internet, Outlook)
  • Kitűnő problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság, nagyfokú terhelhetőség
  • Legalább 5 éves, termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
ELŐNYÖK:
  • Angol nyelv társalgási ismerete
  • SAP ismeret
JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:
  • Nemzetközi munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi bér
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Esztergom, Ipari Park
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzának feltöltésével!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából KÖNYVELŐ pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

A hirdetés lejár 4 nap múlva