MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó társaságok napra kész könyvelési feladatainak ellátása. Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (a magyar számviteli szabályok szerint)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése,
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése,
  • Tárgyi eszköznyilvántartások vezetése és készletezése,
  • Különböző kimutatások elkészítése,
  • Adófolyószámla egyeztetések,
  • Egyéb adminisztrációs teendők.

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, preferáltan építőiparban szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret,
  • ERP rendszer ismerete,
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség.

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Bérszámfejtésben és people management terén szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Céges laptop,
  • Céges mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér.

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen dolgoznál szakértő csapatuk tagjaként, JELENTKEZZ a pozícióra!

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletláncaként ma 54 áruházat üzemeltet országszerte. Széles termékkínálatuk, munkatársaik kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga, mely egyben biztos munkahelyet, barátságos munkahelyi légkört is nyújt. Amennyiben szeretne tagja lenni egy sikeres, összetartó, segítőkész csapatnak, van egy állati jó állásajánlatunk! Csatlakozzon csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Nógrád megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül. Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba beszámlázási lehetőséggel:

A hirdetés lejár 8 nap múlva