SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A tényleges szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése
  • Új szállítmányok nyomon követése
  • Rakományszervezés
  • Szállítmányok kezelése Celloban / FIS-ben / TMS-ben
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Vízi / légi / vasúti szállítmányozási területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalatod van
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Az angol nyelvtudásod kommunikációképes
  • Megbízható, pontos, precíz, rugalmas, kitartó vagy, jól tudsz csapatban dolgozni
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel magas szintű ismerete)
  • Stressztűrő és terhelhető vagy

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónusz
  • Home Office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresünk most az alábbi pozícióba munkatársat: BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

A hirdetés lejár 5 nap múlva