VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?

Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben?

Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐT.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Projektek műszaki szempontból történő megismerése és megértése,
  • Építési munkák elnyeréséhez szükséges árajánlatok, önköltségszámítások, költségvetési kiírások, ütemtervek készítése,
  • Beérkezett dokumentációk ellenőrzése, feldolgozása, ajánlati kalkuláció összeállítása,
  • Szakágak bevonása, koordinálása,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, tájékoztatás nyújtása a feletteseknek és a társosztályoknak,
  • Árajánlatok bekérése külsős cégektől.

Elvárások:

  • Építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség,
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek VAGY 2 – 3 év tapasztalat ajánlatkészítésben építőipari területen,
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése),
  • MS Office és ArchiCAD program ismerete,
  • EXCEL profi szintű ismerete,
  • Nagyfokú monotonitástűrés,
  • Precíz, alapos munkavégzés.

Előnyök:

  • 2-3 év előkészítői tapasztalat építőipari területen.

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Versenyképes alapbér + elnyert projektek utáni bónusz,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.

Munkavégzés helye: Budapest, Széll Kálmán tértől 10 percre.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30. (Rugalmas munkarend a Vezetőséggel való megállapodás szerint lehetséges.)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba győri irodánkba: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ Megbízónk mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív építőipari kivitelező társaság.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
CONSTRUCTION / REAL ESTATE | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 29 nap múlva