PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több száz bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten.

Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák és hozzá kapcsolódó bizonylatok (szerződések, teljesítésigazolások, árajánlatok) alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, jogszabályoknak való megfeleltetése
  • Folyamatos folyószámla egyeztetés
  • Kimutatások, nyilvántartások, elszámolások készítése, frissítése
  • Cash-flow számítások készítése
  • Utalások indítása
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása
  • Könyvelési iratanyag összekészítése, átadása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és a partnerek pénzügyi területeivel
  • Kifogásolt, hibás számlák kezelése
  • Cégcsoporton belüli kölcsönszerződések elkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 2-3 éves pénzügyi-számviteli ügyintézői tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Előnyök:

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Nádasdy utca 15/b

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatukhoz, a "Jelentkezés" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Szeretne egy jó csapatban dolgozni egy jó cégnél? Nem okoz gondot a pénzügyi területen lévő problémák napi szintű megoldása? Ha igen, akkor jelentkezzen most! Megbízónk informatikai és infokommunikációs szolgáltatásokat nyújt Partnerei számára, központjuk Budapesten, a Váci úton van. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 26 nap múlva