FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Folyamatmérnököt keresünk partnerünkhöz, a legmagasabb szintű vállalatok beszállítójához: elektronika-, autó-, orvostudományi és repülőipari területen!
Légy egy olyan cég részese, amely folyamatosan bővül, duplájára növekszik. Itt TE alakíthatod ki az elkövetkező pár évben új gyártósorok, technológiák folyamati hátterét. A cég erőssége a folyamatos fejlődés és korszerű technológiai háttér! Itt új megoldásokat fejlesztenek egy lépéssel a feltörekvő ipari tendenciák előtt!
Légy egy igazán összetartó szakmai csapat tagja, Jelentkezz!

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Nógrád megye

FOLYAMATMÉRNÖK KOLLÉGÁT KERESÜNK AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKHÖZ! Amennyiben rendelkezik mérnöki diplomával, autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalattal, valamint az angol vagy német nyelvű kommunikáció sem okoz gondot számára, várjuk jelentkezését rendszerünkön keresztül. PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJUK! Mit lehet tudni Megbízónkról? Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: FOLYAMATMÉRNÖK

A hirdetés lejár 27 nap múlva